Dfxrbj8brxehfak7r7bv

Edukacja Dorosłych w Anglii, Walii oraz Irlandii Północnej

Kurs o szkołach, kwalifikacjach i kursach dla dorosłych

   Zobacz zapowiedź

Witam Cię na moim wyjątkowym kursie o szkołach, kwalifikacjach i kursach dla dorosłych w Anglii, Walii oraz Irlandii północnej. Jeżeli mieszkasz w którymś z tych trzech krajów, chcesz się rozwijać i w związku z tym szukasz informacji o swoich szansach i możliwościach, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Składa się on z kilku filmów, na których w prostych słowach i po polsku tłumaczę jak w tych krajach wygląda edukacja osób powyżej 16 roku życia. Pokazuję też, jak ten system różni się od tego, co znasz z Polski. Jest również kilka quizów, które pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę.

Program kursu oparty jest o moje wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa zawodowego i edukacyjnego dla dorosłych w UK, a więc znajdziesz w nim odpowiedzi na często zadawane i ważne pytania związane z planowaniem edukacji i rozwoju. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!


Twój instruktor


Mariusz Milka
Mariusz Milka

Jestem specjalistą z zakresu edukacji dorosłych. Posiadam tytuł magistra z pedagogiki oraz edukacji dorosłych, a także wiele innych profesjonalnych kwalifikacji. Specjalizuję się w następujących obszarach: doradztwo zawodowe oraz edukacyjne, rozwój osobisty, uczenie umiejętności związanych z zatrudnieniem oraz uczenie języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami.


Zacznij teraz!